Отзывы

- 57 +
Смірнов Олександр 05.09.2022 в 12:05 # Ответить
Відгук про лікування спортивних травм (тендинопатії) у медичному центрі "Аватаж"
- 10 +
Новик Ольга 05.09.2022 в 12:04 # Ответить
Відгук про лікування п’яткової шпори і коксартрозу у медичному центрі "Аватаж"
- 29 +
Вячеслав Софроня 15.08.2022 в 17:20 # Ответить
Хочу подякувати центру реабілітації "Аватаж" за якісний та привітний сервіс .Особливо хочу виразити подяку лікарю Толоку Віктору за його професіоналізм та допомогу у вирішенні моєї проблеми.Проходив курс фізичної реабілітації, після якого відчуваю себе набагато краще та продуктивніше.Всім рекомендую центр "Аватаж")
- 1 +
Романія 08.08.2022 в 17:52 # Ответить
Хочу висловити свою думку про клініку. Чоти рази проходили мікропрляризацію в клініці все було добре до сьогодні. Я у червні забронювала місце на процедуру мікропрляризацію на початок серпня. Мені сказали добре ми вам зателефонуємо. Сьогодні 8 серпня так ніхто не телефонував. Я подзвонила сама. Їхня відповідь: так є така бронь але сьогодні не має лікаря щоб уточнити дату та час, також у нас піднялися ціни. Добре відповіла я для чого тоді бронювати місце? Чому не попередили про збільшення ціни? Я рахую що це безвідповідальне ставлення до постійних клієнтів?
- 17 +
МЦ "Аватаж" 25.08.2022 в 19:21 # Ответить
Вітаємо, Романія.
На жаль, ми змушені вперше за 4 роки збільшити вартість сеансу мікрополяризації - в Україні вона була одна з найнижчих, незважаючи на високу якість.
Нагадаємо, що Центр реабілітації "Аватаж" володіє даною методикою на дуже високому рівні і наші спеціалісти єдині в Україні проходили навчання безпосередньо в Інституті медичної реабілітації "Повернення" - розробника методики мікрополяризації і апаратів Реамед-Полярис. Крім того, наші спеціалісти уповноважені проводити навчання та семінари по методиці мікрополяризації для лікарів.
Про підвищення вартості медичних послуг Центру реабілітації "Аватаж" адміністратор попередила вас завчасно та запропонувала знижку до рівня старої ціни. З приводу запису, проходження курсу лікування та зміни вартості послуги з вами також окремо розмовляла ваш лікуючий лікар - дитячий невролог Немченко Лариса Михайлівна. Ви відмовилися від нашої пропозиції і оплатили курс мікрополяризації по новій ціні.
Зміна вартості медичних послуг у Центрі реабілітації "Аватаж" - це вимушений крок через відомі обставини в країні, які сталися в кінці липня цього року. Підвищення відбулося водночас у більшості медичних закладів України. До прикладу, у Києві вартість одного сеансу мікрополяризації коштує більше 1000 грн. - на 40% більше, ніж у Центрі реабілітації "Аватаж" у Чернівцях.
Приносимо вибачення за незручності, що сталися з незалежних від нас обставин.
З найкращими побажаннями, Центр реабілітації "Аватаж".
- 27 +
Коваленко Вікторія 22.07.2022 в 09:15 # Ответить
Відгук про лікування трохантериту у медичному центрі "Аватаж"
- 55 +
Маргарита 11.06.2022 в 12:23 # Ответить
Посещала центр Аватаж на протяжении месяца. Хочу поблагодарить реабилитолога Марину за чудесный подход к работе и каждому пациенту! Очень довольна, теперь я понимаю, как в дальнейшем заниматься и улучшать своё здоровье.
- 61 +
Любов Михайлова 08.05.2022 в 18:51 # Ответить
Любов Михайлова
Велике дякую лікарю Іваніщак Володимир Володимировочу за професіоналізм, увагу, доброзичливість і насамперед вирішення моєї проблеми.
Була проблема зі стопою, майже не могла ходити , пів року займалась самолікуванням , потім лікувалась у державній купа препаратів,черг, і ніякого ефекту .За п’ять сеансів жодних натяків на хворобу(шпора стопи) і вже забула що таке ходити постійно з нестерпним болем
Володимир Володимирович Ви молодчина велике дякую за професійність та доброзичливість
Окреме дякую медичному персоналу за привітність та ставлення з розумінням до моєї хвороби
- 27 +
Гарабажій Антон 29.04.2022 в 09:14 # Ответить
Відгук про лікування травми хребта
- 55 +
Станіслав Гейкін 29.04.2022 в 09:13 # Ответить
Відгук про лікування болей у спині
- 82 +
Євгенія Савченко 21.04.2022 в 13:44 # Ответить
Відгук
Хочу щиро подякувати вашому центру і особисто Віктору Толоку за його роботу зі мною. Віктор дуже професійно допоміг мені відновити функціонування мого ліктя, який мені нещодавно прооперували.
Дякую, що надаєте послуги такого високого рівня!

ОтменитьДобавить комментарий

Запишитесь на консультациюИ начните путь к выздоровлению с самыми опытными врачами и современным оборудованием