Про центр

Центр реабілітації "Аватаж» - багатопрофільна клініка в м.Чернівці та перша, яка пропонує найсучасніші, ефективні, а головне, безопераційні методи лікування. Наша спеціалізація спрямована на лікування, реабілітацію та діагностику хвороб в області травматології, дитячої ортопедії, неврології, дитячої неврології, урології, дерматології, стоматології, хірургії.
Ударно-хвильова терапія, транскраніальна мікрополяризація мозку, підвісна терапія, кінезіотейпування, механотерапія і повноцінна реабілітація, включаючи зал ЛФК, кінезіотерапії та офіційний центр Євмінова - це комплекс новітніх методик, розроблених провідними вченими Німеччини, Швейцарії, Росії та України, які вперше представлені в одному медичному закладі Буковини. Наприклад, ударно-хвильова терапія на обладнанні всесвітньо відомої компаній Gymna Джимна, Бельгія) - це гарантовано дієвий метод застосовується для лікування понад 150 хвороб. Наші основні зусилля спрямовані на безопераційне лікування більшості хвороб, які входять в сферу спеціалізації медцентру.
Кваліфікований лікарський склад центру відрізняється колосальними навичками в практичному використанні ефективних методик - все це Центр реабілітації "Аватаж».

Колосальний досвід

За роки функціонування клініки, наші лікарі накопичили колосальний досвід по роботі на високотехнологічному обладнанні від компанії, яка є беззаперечним лідером у вивченні лікувальних властивостей і особливостей звукових хвиль - Gymna (Гімна, Бельгія).

Висока ефективність

Методика УХТ, відмінно лікує найскладніші захворювання, наприклад, тривале незрощення переломів, псоріатичні бляшки, асептичний некроз кістки, артрози, контрактура Дюпюітрена і ін.

Партнери Gymna і Storz Medical

Наш центр є авторизованим медичним центром по методиці ударно-хвильової терапії від всесвітньо відомих компаній Gymna (Гімна, Бельгія) і Storz Medical (Шторц Медикал, Швейцарія), в Україні ми єдині офіційні партнери компаній.

Міжнародний рівень

Наші фахівці обов'язково відвідують європейські семінари і тренінги, що дають можливість удосконалювати свої навички по роботі з обладнанням ударно-хвильової терапії та мікрополяризації мозку. А також регулярно беруть участь в наукових медичних конференціях в Україні в області ударно-хвильової терапії, мікрополярізаціі мозку і нейрореабілітаціі.

Наші принципи в роботі:

 • чесний і індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • надання лікарської допомоги з використанням високоефективної безопераційної методики лікування на найвищому рівні;
 • робота нашого медичного колективу - це улюблена робота;
 • все, що ми рекламуємо - 100% дійсність;
 • наші методи лікування не містять медикаменти, не мають побічних дій на організм;


Наші досягнення:

 • більше 15-ти років ми успішно практикуємо методику ударно-хвильової терапії;
 • більше 50-ти тисяч задоволених пацієнтів, які отримали кваліфіковану медичну допомогу у наших медичних центрах у Києві, Запоріжжі і Чернівцях;
 • в 98% після застосування УХТ настає практично повне лікування таких проблемних діагнозів, як: артроз, п'яткова шпора, епікондиліт та ін;
 • в більшості випадків достатньо 1-3 процедур, щоб зняти больовий синдром;
 • в більшості випадків 4-6 сеансів потрібно для лікування;
 • 87% хворих, які пройшли курс лікування УХТ досягають не просто позитивної динаміки, а й тривалої ефективного дії;
 • тривалість процедури 10-20 хвилин, за цей час у хворого знижується больовий синдром на 20% - 50%;
 • наші фахівці викладають методику УХТ у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Основні методики Центру реабілітації "Аватаж"

Ударно-хвильова терапія

Інноваційний метод безопераційного і безмедикаментозного лікування широкого спектру захворювань, включаючи п'яткову шпору, артрози, спортивні травми, переломи, остеохандроз, головні болі, асептичний некроз, простатит, болі в шиї, спині і попереку, контрактури, трофічні виразки і багато інших.

Мікрополяризація мозку

Унікальна методика, яка завдяки електричним імпульсам незначної сили викликає розвиток нервових тканин головного мозку і призводить до утворення нових, ще більш тісних зв'язків між нейронами. Просто відмінні результати відзначені в лікуванні: різних захворювань судинної системи мозку, синдрому Дауна, ДЦП, аутизму, затримки розвитку,в реабілітації після перенесеного інсульту, нейроінфекції, черепно-мозкових травм, затримки психомовного розвитку, а також сприяє поліпшенню пам'яті, зору, творчого мислення у дітей і дорослих. У лікуванні ми використовуємо досвід світового лідера по вивченню мозку людини - Інститут медичної реабілітації "Возвращение" (м.Санкт-Петербург) - виробника кращого обладнання "Реамед-Поляріс". Наші фахівці офіційно уповноважені Інститутом з навчання методики мікрополярізаціі в Україні.

Центр Євмінова

Найефективніший спосіб зміцнити м'язовий корсет спини, відновити функції хребта і витягнути хребетний стовп. Профілактор використовується для зменшення яскраво вираженого больового синдрому у пацієнтів, а також лікування таких серйозних захворювань, як сколіоз, остеохондроз, виправлення осанки у дітей та інших захворювання хребта. Центр реабілітації "Аватаж" є офіційним представником Євмінова у Чернівцях.

Лікувальна фізкультура, кінезіотерапія

Сучасна кінезіотерапія - ефективна боротьба із захворюваннями опорно-рухового апарату. ЛФК і кінезіотерапія в нашому центрі об'єднує пасивну розробку суглобів, біомеханічну стимуляцію м'язів, унікальну станцію нейром'язової активності Redcord (NEURAC, Норвегія), американську станцію Терабент для реабілітації опорно-рухового апарату, механоапарати з біологічно-зворотнім зв'язком, підвісну терапію і біомеханічну стимуляцію м'язів по запатентованій методиці зі Швейцарії. ЛФК застосовується як допоміжний ефективний метод при постінсультних і посттравматичних станах, ДЦП, сколіоз, головних болях і інших недугах.

Кінезіологічне тейпування

Абсолютно безболісне, високоефективне і безпечне лікування м'язів і суглобів. Методика має значний ефект протизапальної та знеболюючої дії  при розтягнених м'язах і сухожиль, гематом і інших травмах. Широко застосовується у спортивній медицині.

Ортопедичні устілки

Ефективне лікування та профілактика плоскостопості та захворювань хребта. Індивідуальні ортопедичні устілки надають необхідний лікувальний ефект на стопу людини і часто призначаються лікарем для профілактики таких проблем:

 • деформація суглобів нижніх кінцівок;
 • остеохондроз;
 • викривлення хребта;
 • варикоз;
 • артроз;
 • поперечна плоскостопість.

Ультразвукове дослідження (УЗД)

Сучасне обладнання ультразвукової діагностики General Electric (США), модель Logic F6 - висока точноть і чіткість діагностики, сучасна технологія виявлення онкозахворювань (еластографія).

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням