Урологія

якщо заглибитися в історичну медичну практику з лікування різних захворювань, то можна простежити за розвитком УВТ, яка бере свій початок саме з урології. Такі урологічні проблеми як сечокам'яна хвороба або камені в нирках вже давно успішно лікують за допомогою акустичних хвиль низької частоти. У медичному центрі "Аватаж" успішно застосовується ударно-хвильова терапія в урологічній практиці, зокрема для лікування еректильної дисфункції, хвороби Пейроні і захворювань передміхурової залози. Ці чоловічі проблеми негативно впливають на якість життя, адже порушуються такі важливі функції організму як:

  • статева;
  • дітородна;
  • гормональна;
  • сечовидільна.

варто відзначити, що останні роки ефективність УВТ-методу досягає 98% при лікуванні простатиту (СГТБ — синдром хронічного тазового болю), хвороби Пейроні і еректильної дисфункції (ЕД), і як правило вже після 5-6 сеансів дані захворювання перестають турбувати пацієнта, і він знаходить можливість жити якісно і повноцінно.

основними причинами виникнення СГТБ та інших хвороб простати є поганий кровообіг і застійні явища органів малого таза, які можуть виникнути як у дорослих, так і у зовсім молодих чоловіків, і медикаментозне лікування практично тут безсило. Також від застосування лікарських препаратів можливий ряд побічних дій на різні функції організму, а від лікування методом ударно-хвильової терапії єдиним побічним ефектом може бути короткочасне почервоніння або гематома на шкірі в місці впливу (як правило, проходить протягом пари днів). Крім того, лікування медикаментами урологічних хвороб у чоловічої статі в цілому малоефективно, оскільки необхідне відновлення обміну речовин в органі, а при відсутності шляхів доставки тих самих медикаментів в клітини статевого органу або простати це практично не здійснимо. Ця ж проблема виникає і в інших медичних сферах (кардіологія, хірургія, Травматологія) - якщо порушено кровообіг, то ліки не дадуть потрібного ефекту.

лікування хронічного або калькульозного простатиту (неінфекційного) проводиться на апараті радіальної і фокусованої ударно-хвильової терапії фахівцем-урологом медичного центру "Аватаж". Це обладнання — новітня розробка вчених у сфері урології для лікування чоловічих проблем: простатиту, еректильної дисфункції і хвороби Пейроні.

ударна хвиля, проникає в орган (простату або статевий член) і вирішує основну проблему урологів — відновлення обміну речовин. Таким шляхом досягається особливий ефект & mdash; зростання нових капілярів (ангеогенез) який притаманний тільки методу УВТ. Але це не єдина важлива позитивна дія від впливу звукової хвилі на клітини організму. За рахунок впливу ударної хвилі в спектрі інфразвуку простата починає руху стиснення і розширення — виходить дренажний ефект для секрету передміхурової залози, запускається процес ангеогенезу, по знову нарощених мікрокапілярам в хворий орган починають надходити поживні речовини (а при необхідності — лікарські препарати). Що стосується кальцинатів або фіброзів — вони починають руйнуватися і виводяться природним шляхом, як приклад — літотрипсія при дробленні ниркових каменів.

важливо знати, що в урології апарати літотриптори в УВТ призначені для лікування тільки захворювань сечокам'яної системи і кардинально відрізняються за технічними параметрами від апаратів УВТ для лікування еректильної дисфункції, хвороби Пейроні і простатиту.

УВТ є основним методом лікування еректильної дисфункції судинного генезу. При порушенні кровообігу в статевому члені така терапія відновлює приплив крові до органу за рахунок нарощування нових капілярів (ангеогенезу), тобто, відбувається наповнення статевого члена кров'ю. У випадку з ЕД — УВТ це монотерапія. Ніяка інша методика не дає настільки позитивних результатів. Саме завдяки такому ефекту ударно-хвильова терапія вважається інноваційним проривом в медицині практично всіх її областей.

в середньому достатньо семи процедур при лікуванні простатиту, еректильної дисфункції і хвороби Пейроні. Сеанси слід проводити з інтервалами & mdash; один в 5-7 днів. Якщо хвороба запущена, спостерігаються камені, фібрози або багаторічні застійні явища в простаті, то рекомендується повторити курс процедур через 4 місяці (до півроку). Так як ефект при лікуванні методом УВТ пролонгований за рахунок активізації резервів організму, то протягом приблизно 6 місяців судини будуть продовжувати рости.

у пацієнтів часто виникає питання, Чи не краще зробити відразу більше сеансів, наприклад, 15 процедур і" вбити " хворобу повністю? Справа в тому, що шкоди від УВТ не буде навіть від величезного числа сеансів, однак і користі "відразу вбити" це не принесе. Зростання клітин, відновлення обміну речовин, в загальному, всім цим важливим процесам необхідний час-і семи процедур для цього цілком достатньо. А ось повторити курс через деякий час варто, це підштовхне організм до лікування.

лікування простатиту і еректильної дисфункції методом УВТ є дуже ефективним і в практиці нашої клініки досягає 98% результату, тому цей метод часто використовується у вигляді монотерапії (лікування виключно УВТ) або ж в комплексі з іншими процедурами, за призначенням фахівця-уролога в залежності від результатів обстеження.

Процедура проводиться неінвазивно і без пошкодження шкірного покриву.

больові і дискомфортні відчуття при лікуванні простатиту методом УВТ, як правило, зникають майже відразу завдяки поліпшенню кровообігу під час процедури. Після закінчення всього курсу лікування пацієнт повністю позбавляється від симптомів простатиту і повертається до нормального якісного життя. Важливо дотримуватися рекомендацій для підтримки чоловічого здоров'я: необхідно уникати переохолодження, випивати від 2-х літрів води на добу, вести рухливий спосіб життя, займатися спортом і дотримуватися здорового харчування.

із застосуванням ударних хвиль спостерігаються позитивні ефекти у всіх тканинах, на які впливала акустична хвиля, зокрема:

  • зняття застійних явищ шляхом проростання нових кровоносних судин. Ударно-хвильова терапія-єдиний метод, що викликає ангеогенез, внаслідок якого відновлюється обмін речовин в тканинах статевого органу і простати;
  • усунення фіброзних відкладень. Під впливом генерування акустичної хвилі такі відкладення "розсмоктується", починаються процеси природної регенерації;
  • неінвазивне видалення каменів у простаті. Акустична хвиля руйнує калькульозні освіти в простаті. В процесі сеансів камені розчиняються і безболісно виводяться природним шляхом.

< strong>Число пацієнтів нашого медичного центру, задоволених результатом лікування простатиту (СГТБ) становить 98% – це один з найвищих показників в переліку показань до УВТ. При чому методика лікування відмінно зарекомендувала себе у пацієнтів будь-яких вікових груп. Хворі з запущеним простатитом відчували істотні поліпшення вже після 2-х-3-х процедур, а при проходженні повного курсу лікування — відзначали практично повну відсутність симптоматики хвороби. УВТ має пролонгований ефект, тому поліпшення стану здоров'я тривають ще 4-6 місяців.

якщо необхідно повернути чоловіче здоров'я без болісних фізпроцедур і масажів, медикаментів з побічними діями і втрати часу, то метод ударно-хвильової терапії самий підходящий, успішний і ефективний

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням