Дитяча неврологія

Сьогодні з'явилася унікальна можливість лікування різних захворювань невротичного характеру у дітей за допомогою неінвазивних методик, які виключають вживання медкаментов з їх численними побічними ефектами. Сучасна медицина пропонує лікування, яке перевершує в кілька разів результати вживання таблеток, при цьому відсутні будь-які значні побічні ефекти. Це той напрямок, куди движеться медицина майбутнього - без таблеток, без уколів і без операцій, без побічних ефектів. Безпечна медицина - це можливо з розвитком сучасних технологій і знань про біомеханіку людини.

Клініка Awatage пропонує рішення чисельних проблем як у дорослих, так і дітей.

Дитячий невролог в Чернівцях - реабілітація та лікування пацієнтів з аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна, хворобами центральної нервової системи

Особливості лікування невротичних недуг

Захворювання невротичного характеру у дітей:

 • Хвороби ЦНС - всі різновиди синдромів, порушень, станів;
 • дегенеративно-дистрофічні процеси;
 • патології периферичної нервової системи;
 • синдром Дауна;
 • ДЦП;
 • аутизм;
 • проблеми з промовою, сприйняттям звуків, порушення слуху;
 • затримка психо-фізичного розвитку;
 • нетримання калу і сечі;
 • неврози та інші неврозоподібні стани;
 • гіперактивність;
 • з метою загального зміцнення організму.

Особливості лікування неврологічних недуг у дітей в клініці Аватаж

Неврологічні патології в клініці Awatage лікуються на найсучаснішому обладнанні, розробленого відомим у всьому світі так званим Інститутом мозку в місті Санкт-Петербург. Ось уже понад 300 років ця авторитетна організація вивчає мозок і методики впливу на нейрони з метою відновлення їх функцій. Потрібно відзначити, що за цей час накопичені унікальний досвід і знання, що дозволили створити методики, які дійсно допомагають досягти цієї мети без застосування медикаментів або інших малоефективних і небезпечних методів. Однією з таких є мікрополярізація головного і спинного мозку. Впливаючи на нейрони, метод відновлює втрачені зв'язки між ними, що і є ключовим в поверненні їх повноцінного функціонування і виконання конкретних завдань. Метод на 100% безпечний, за своєю ефективністю є передовим і унікальним.


Сучасний зал кінезотерапії та сертифіковані реабілітологи під контролем дитячого невролога проводять заняття, спрямовані на відновлення опорно-рухового апарату.

Комплексні програми і методи можуть використовуватися в процесі лікування не тільки неврологічних, а й інших хвороб, що свідчить про їх високу ефективність, а також багатофункціональність.

Головна особливість лікування неврологічних патологій у дітей в клініці Аватаж - застосування передових технологій, а також унікальних запатентованих методик. Завдяки цьому вдається домогтися високої ефективності лікування, а також забезпечити максимально цілеспрямований вплив на уражені тканини, залишаючи недоторканими здорові.

Лікування проводиться амбулаторно, без перебування дитини у стаціонарі. Кількість і тривалість лікування визначає лікуючий лікар в залежності від основного захворювання, його стадії, вираженості симптоматики.

 

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням