Участь лікарів МЦ "Аватаж" в 17 з'їзді ортопедів-травматологів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заслужене визнання на найвищому рівні в Україні - ударно-хвильова терапія зайняла своє місце в травматології! Підсумки 17 з'їзду травматологів України - майбутнє за малоінвазивної хірургією. Все більше робіт про регенеративну медицину в травматології. 4 доповіді, присвячених застосуванню ударно-хвильової терапії в лікуванні та реабілітації травматологічних пацієнтів - це досягнення медичного центру "Аватаж". Нові оперативні методики. Семінари, обмін досвідом, нове в медицині, виставка.


5-7 жовтня 2016 року відбулася головна подія для фахівців в області травматології - 17 з'їзд ортопедів-травматологів України. З'їзд проходить раз на 3 роки, під час якого відбувається обмін досвідом, підводиться підсумок наукових досліджень і практичної діяльності лікарів, кафедр і наукових колективів. Цього року з'їзд зібрав травматологів більш ніж з 10 країн, таких як Україна, США, Китаю, Німеччини, Франції, Польщі, Литви та ін.

 

Доповіді на 17 з'їзді ортопедів-травматологів України.

На з'їзді травматологів обговорювалися не тільки основні проблеми медичної галузі, а й були позначені основні напрямки розвитку нових технологій і їх впровадження в практичну медицину.

Травматологи Запорожья на 17 съезде травматологов Украины.
Травматологи Запоріжжя на 17 з'їзді травматологів України.

Ортопеди-травматологи медічінцкого центру "Аватаж" (Запоріжжя). 17 з'їзд ортопедів-травматологів України. Київ, 2016.

Медичний центр "Аватаж" також представив досвід застосування нових технологій в практику лікаря травматолога - 4 (!) наукових доповіді (фактично лідери серед учасників). Ударно-хвильова терапія має успішну історію застосування в травматології та ортопедії, а також в суміжних напрямках, таких як стоматологія та щелепно-лицева хірургія. Одна з доповідей була присвячена результатам експериментальної роботи, проведеної спільно кафедрою травматології і ортопедії КІУЛ ім. Шупика та медичним центром "Аватаж" (Київ). Експеримент проводився під керівництвом професора Герцена. Досліджувалися можливості застосування радіальної ударно-хвильової терапії для регенерації кісткової тканини. Робота показала, що радіальна ударна хвиля в експерименті на тварин викликає регенерацію кістки!

Регенерация кости в эксперименте под действием радиальной ударной волны.

Регенерація кістки в експерименті під дією радіальної ударної хвилі. Експериментальна робота - ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ
Під керівництвом професора Герцена Г.І. на базі МЦ "Аватаж".

Радіальна ударно-хвильова терапія в спортивній медицині застосовується з 1999 року. Хоча цей метод виглядає безневинно, результати, які ми бачимо при його застосуванні, вражають - терміни реабілітації після травм скорочуються в кілька разів! Крім того, на тлі лікування спортсмени тренування не припиняють, а продовжують, але з меншою інтенсивністю, що має величезне значення для них. Все це підтверджує і власний досвід медичного центру "Аватаж" по лікуванню спортивних травм. Цьому була присвячена доповідь лікаря-травматолога медичного центру "Аватаж" (м.Запоріжжя).

Доклад травматолога медицинского центра Аватаж Марихина В.Г на 17 съезде ортопедов-травматологов Украины.
Доповідь травматолога медичного центру "Аватаж" на 17 з'їзді ортопедів-травматологів України.

Место применения радиальной  ударно-волновой терапии в реабилитации профессиональных спортсменов. Марихин В.Г.

Місце застосування радіальної ударно-хвильової терапії в реабілітації професійних спортсменів.


2-х річний досвід лікування уповільненої консолідації переломів і псевдоартрозу за допомогою радіальної ударно-хвильової терапії показав високу ефективність методу серед пролікованих хворих в медичному центрі "Аватаж". Робота була проведена спільно з кафедрою травматології і ортопедії Запорізького державного медичного Університету під керівництвом професора Головаха М.Л. Доповідачем цієї роботи на з'їзді травматологів була аспірант кафедри травматології та ортопедії ЗГМедУ Діденко Інна.

Актуальность проблемы псевдоартрозов и замедленной консолидации кости в травматологии.

Актуальність проблеми псевдоартрозів і уповільненої консолідації кістки в травматології.

Протягом року медичним центром "Аватаж" (Київ) і відділенням щелепно-лицевої хірургії 1 міської лікарні м.Києва проводилося лікування пацієнтів з артрозо-артритом скронево-нижньощелепного сустава. Лікування проводилося за допомогою радіальної ударно-хвильової терапії на швейцарському обладнанні Storz Medical (Шторц Медикал). Відомо, що великою проблемою в щелепно-лицевої хірургії, травматології, а також в стоматології є артрозо-артрит скронево-нижньощелепного суглоба. Ця патологія ускладнюється частими підвивихами в скронево-нижньощелепного суглоба і вираженим больовим синдромом. Лікування методом ударно-хвильової терапії таких хворих показало, що цей метод зменшує больовий синдром і запобігає появі підвивихів суглобів. Робота була представлена на 17 з'їзді травматологів та ортопедів України. 

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням