Отзывы

- 127 +
Соломович М.Н. 06.04.2017 в 13:04 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я дуже вдячна за курс лікування, який я пройшла в клініці. Покращення я відчула уже після другої процедури.
Дякую за чуйне відношення персоналу клініки до пацієнтів.
- 118 +
Кисильова М.Ю. 06.04.2017 в 12:59 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Хочу подякувати лікарю Ігорю Петровичу за його чуйне, доброзичливе відношення до своїх пацієнтів. Він надзвичайно уважний, вміє підтримувати в будь-якій ситуації. Лікар компетентний, відчувається, що його кваліфікований рівень відповідає часу: знає новини медицини.
За таких людей говорять, що вони на своєму місці. Честь і шана такому лікареві. Мені значно покращало - "дробила" шпору п'яти і всім буду радити цю клініку, цього лікаря. Велике Вам дякую
- 33 +
Тарасова Н.М. 06.04.2017 в 12:54 # Ответить
Я, Тарасова Н.М., прийшла з сильними болями у п'яті. За шість процедур почуваюся набагато краще, болі у майже зникли. Вільно ходжу (не шкутильгаю). Дуже вдячна своєму лікарю Аксентію І.І. за якісно виконані процедури, за уважність і чуйність до пацієнтів.
Дуже задоволена відношенням до пацієнтів всіх працівників клініки.
- 597 +
Калинич Елена Ивановна 28.01.2017 в 17:01 # Ответить
Я, Калинич Елена Ивановна, обратилась в клинику с диагнозом остеохондроз, грыжа дисков L4-L5 с профилактической целью: периодически кружилась голова при наклоне вниз. Сделали 2 сеанса УВТ и в течении месяца посещала занятия ЛФК. Сейчас я себя чувствую намного лучше, ушло головокружение, ушел дискомфорт в спине. Выражаю свою благодарность врачам клиники и особая благодарность реабилитологу-инструктору ЛФК Якубишену Р.И.
- 139 +
Юрій 15.01.2017 в 16:15 # Ответить
Так сталося, що цілий тиждень сидів за кермом часто і почала боліти дуже спина але більше навіть поясниця. Важко було навіть зранку розігнутися нормально. ПРоблема знайома мабуть всім водіям. Масажів треба пройти багато, а проблему хотілося вирішити вже. Почув по ТВ про безкоштовну консультацію і пішов до невролога, який запропонував зробити процедуру ударно-хвильової терапії. Сказав, що це перенапружені мязи. Я був вражений але зразу після цього скованість і біль к рукою зняло! І це лише за один сеанс. Лікар шукав больові точки і обробляв їх апаратом. Точок було таких дуже багато особливо у нижній і середній частині спини. Щоб так помогло раніше требуло було пройти 10-15 масажів і то пальці масажиста не могли так далеко достати, як ця ударна хвиля. Я радий, шо в Чернівцях є вже такий апарат. Дякую за допомогу і процвітання вам
15.01.2017
- 384 +
Shelestyuk Tanya 09.01.2017 в 18:03 # Ответить
Прошла курс лечения плоско-вальгусной деформации стопы на ранней стадии. После 6 процедур УВТ боли прошли,обошлась без оперативного вмешательства.Чему очень рада и благодарна за помощь!
Еще прошла курс ЛФК в течении месяца, и также почувствовала улучшение самочувствия и облегчение болей в пояснице. Всем рекомендую!
- 252 +
Надія Павлівна 13.12.2016 в 08:14 # Ответить
Мені 65 років, тривалий час турбували болі в суглобах правої ноги від бедра до пальців. Приступи болю часом були дуже гострі. Медикаментозне лікування, ванночки, компреси і натирання очікуваного результату не давали. Про ефективність УХТ знала давно, але до Києва далеченько, тому, як тільки клініка запрацювала у Чернівцях, звернулася сюди. Пройшла курс лікування УХТ (5процедур). Спочатку зрідка ще відчувала біль, а через два місяці приступи зовсім перестали турбувати. Знайомі при зустрічі дивуються, що ходжу вільно, не прихрамую на праву ногу.
Курс лікування простатиту (7 процедур) пройшов і чоловік. Дискомфорту більше не відчуває. Сердечно дякуємо лікарям клініки, інструктору з лікувальної фізкультури.
З Новим роком і Різдвом Христовим Вас, нехай прийдешній рік буде плідний на успішні результати і нові здобутки, багатий вдячними пацієнтами.
- 335 +
Marina Chornei 06.11.2016 в 11:32 # Ответить
Большое спасибо за внимательное отношение и высокий профессионализм сотрудников. Прекрасный способ лечения от очень неприятного недуга (пяточная шпора) быстро и эффективно помогает вернуться к обычной жизни. Рекомендую всем
- 291 +
Півняк Л.М. 08.10.2016 в 16:34 # Ответить
Я, Півняк Л.М. почала відвідувати центр “Аватаж” з сильною біллю в лівій п`ятці. Протягом 5 процедур я відчувала біль гостріше, ніж до лікування. На 6, 7 процедурі – відчуття біль майже зникла.
Дуже вдячна за допомогу моєму здоровью лікарю Олександру Вікторовичу! Бажаю всім гарного здоров`я і хорошого настрою.
- 317 +
Ващенко Т.Л. 07.10.2016 в 22:07 # Ответить
Я, Ващенко Таисия Леонтьевна, очень благодарна за оказанные мне услуги. Приняла шесть процедур УВТ, самочувствие улучшилось, стала легче вставать, ходить. Очень благодарна.

ОтменитьДобавить комментарий

Запишитесь на консультациюИ начните путь к выздоровлению с самыми опытными врачами и современным оборудованием