Отзывы

- -39 +
Вадим Шостак 15.04.2019 в 13:41 # Ответить
Всім доброго дня!Велике дякую хочу висловити персоналу центру реабілітації (awatage) звернувся після травми хрестообразної связки,до процедур були болі і не міг бігати,за 3 процедури,пройшли болі в коліні і я починаю бігати(так як я спортсмен) і це не може не радувати.Велике дякую всьому персоналу!
- 170 +
Севастюк О. 23.03.2019 в 10:10 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я мама Севастюк Виталия обратилась в клинику с тем что ребенок был пасивным, замкнутым, не обращал внимания на обращенную речь и не понимал ее и не говорил. Благодаря проведенной микрополяризации, ЛФК и занятиям с психологом ребенок стал более активным открытым. Каждый день появлялись новые слова. Он стал у меня понимать и реагировать. Улучшились и физические показатели улучшилась походка и руки стали значительно сильней. Планируем приехать на повторный курс.
м. Севастюк О., Молдова
- 40 +
Роман 17.03.2019 в 11:58 # Ответить
Отзыв пациента о реабилитации при ДЦП в медицинском центре "Аватаж"
- 217 +
Пациентка МЦ Аватаж 22.02.2019 в 15:59 # Ответить
Отзыв пациента о лечении контрактуры в медицинском центре "Аватаж"
- 2 +
Володимир Ціцьків 22.02.2019 в 15:58 # Ответить
Отзыв пациента о лечении контрактуры в медицинском центре "Аватаж"
- 117 +
Гундяк Василь Юрійович 29.01.2019 в 12:32 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, Гундяк Василь Юрійович, мені 49 років. Поступив в клініку "Аватаж" з асептичним некрозом IV ст, коксартрозом обох кульшових суглобів. В мене були сильні болі, медвежа походка, прийшов на милицях. До цього медики радили тільки оперативне втручання. Дякуючи Тарасу Ігоровичу я залишив милиці. На даний час операція не потрібна.
- 105 +
Михальчук Світлана 22.01.2019 в 07:37 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я Михальчук Світлана звернулась в центр з проблемою п'яточна шпора, завдяки професійним працівникам допомогли з захворюванням. Гарно дякую Вам.
- -10 +
Чік Георгій Васильович 15.01.2019 в 20:07 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я Чік Георгій Васильович звернувся до центру АВАТАЖ з великими болями у тазобедреному суставі асептичний некроз IV і пройшов перший раз 3 процедури і мені стало набагато краще болі пропали і пішов собі спокійно на роботу але в мене робота важка сам роблю на стройці після 8 місяців болі знов появилися і знов пройшов 5 процедур і мені стало краще. Лічно задоволений мені допомогло.
- 105 +
Юрій Лисенко 02.01.2019 в 16:52 # Ответить
Відгук пацієнта медичного центру "Аватаж" (взято із Фейсбука - https://www.facebook.com/awatage.cv/)
В клініці "Аватаж" я вилікував артроз колінних суглобів! А до того по сходам вже важко було підніматися (моєму тілу 55 років). Процедури робив раз на тиждень по 3000 ударів на кожне коліно, пройшов 7 процедур. Тепер знову можу робити лежачу вправу хатха-йоги "Поза героя на спині".
Артроз плечових суглобів теж вилікував. До лікування не міг почесати спину. Пройшов 1 курс і вже знову роблю йогічну вправу "Передній нахил з відкриванням плечей".
Натхненний такими результатами я пройшов курс кульшових суглобів, шийно-коміркової зони, стегнової зони, весь хребет та правої стопи. Зараз роблю сеанси на всі пальці рук. Ще планую локтьові суглоби, ліву стопу та лікування простати.
Я довго шукав клініку, в якій був би новітній апарат з радіальним випромінюванням. І знайшов-таки оптимум між відношенням "ціна-якість". Це в клініці "Аватаж". Привів сюди свою дружину та сина, вони теж тепер тут проходять сеанси. Висловлюю свою вдячність лікарю, який мені робить процедури - це Олександр Вікторович (Київ), який постійно удосконалює свій професіоналізм, їздить на міжнародні конференції по УХТ, пише наукові праці. Апарат апаратом, а від лікаря залежить багато.
- 68 +
Сім'я Миронюк 28.12.2018 в 13:36 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, мама Миронюк Анжелінки - дякую медичному персоналу центру "Аватаж" за працю та гарне відношення до пацієнтів. За цей час перебування в центрі, ми побачили позитивні зміни у дитини.
Щиро вдячна нашому невропатологу - Ларисі Михайлівні та реабілітологам Ростиславу Івановичу та Андрію Івановичу за їхнє старання та працю.
З повагою: сім'я Миронюк

ОтменитьДобавить комментарий

Запишитесь на консультациюИ начните путь к выздоровлению с самыми опытными врачами и современным оборудованием