Підвісна терапія

Використання методу підвісної терапії в Чернівцях

Перед тим як використовувати цю методику, варто дізнатися, в чому полягає принцип цього методу. Пацієнта підвішують за допомогою спеціальних стрічок, які дозволяють максимально виключити вплив сили тяжіння при виконанні вправ. Кістково-м'язова та сенсорна система людини потрапляють в стан, близький до невагомості. Це дозволяє досягти дуже високих результатів в реабілітації.

Підвісна терапія використовується для того, щоб відновити втрачені можливості в рухливості тіла і його частин, особливо якщо мова йде про нерухомих або малорухомих пацієнтів. Якщо сила тяжіння мінімально впливає на організм, виходить тренувати окремі групи м'язів і розвивати в них силу і рухливість. Поступово вправи ускладнюються, що призводить до високих результатів.

У центрі «Аватаж» використовується спеціальна кабіна для підвісної терапії. Методика передбачає використання спеціального набору шин. Підвісна терапія є комплексом діагностування та активного лікування м'язового корсету у пацієнтів з м'язово-фасціальними порушеннями. Обмеження рухливості кінцівок долається за рахунок полегшення ваги, що в свою чергу дозволяє виконувати нездійсненні в нормальному стані організму вправи. Терапія показана при гіпертрофії, грубому парезе кінцівок, що супроводжується болем.

Спеціальна кабіна, яка використовується в клініці «Аватаж», дає можливість працювати з різними групами м'язів і відділами скелетної системи. Так, при парезі руки за допомогою здорової кінцівки ви можете контролювати виконання вправ, а горизонтальна прихильність значно розширює можливості виконання комплексу необхідних вправ. Можна виконувати комплекс сидячи, стоячи або лежачи. Після деякого часу в купе зі стрічками можуть використовуватися різні обважнення, які дозволяють поступово нарощувати м'язову масу.

Метод підвісний терапії показаний для здійснення тракції поперекового відділу хребта при болях у попереку, також методика приписується при появі грижі міжхребцевих дисків. Стан невагомості добре впливає на тіло хворого, дозволяючи розвантажити хребет і значно знизити рівень болю. Вправи можуть виконуватися при повній релаксації. Результат - значне розширення зони рухів в кульшових суглобах.

Для тракції шийного відділу хребта при підвісний методикою застосовуються петлі Гліссона. Також допоміжними компонентами є обважнювачі. Хороші результати досягаються при навчанні ходьби пацієнтів, у яких були діагностовані ДЦП, спинальні болю.

Можна зробити висновки, що метод підвісний терапії показаний в таких випадках:

  • проведення реабілітації після спінальних травм і інсультів;
  • лікування пацієнтів після травм голови і спінальних пошкоджень;
  • при лікуванні дитячого церебрального паралічу;
  • при розвитку міжхребцевої грижі і інших хворобах хребта;
  • при розсіяному склерозі;
  • при діагностуванні нейроінфекції;
  • при парезі і паралічі;
  • при відновленні здібностей ходити;
  • після отримання спортивних травм;
  • для тренування координації рухів і вестибулярного апарату загалом.

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням