Дитяча неврологія

Сьогодні з'явилася унікальна можливість лікування різних захворювань невротичного характеру у дітей за допомогою неінвазивної методики - методом ударно-хвильової терапії.

Клініка Awatage пропонує рішення множинних проблем за допомогою УВТ як у дорослих, так і дітей.

Особливості лікування невротичних недуг за допомогою ударних хвиль

Принцип дії ударних хвиль полягає в глибокому проникненні в запалені або уражені тканини з метою зміни їх хімічного середовища безпосередньо в осередках запалення.

Першочергове завдання лікування неврологічних захворювань у дітей - швидко зняти больовий синдром і поліпшити стан дитини з мінімальними наслідками для організму. Саме УВТ вже після першого сеансу покращує стан хворого, усуває самий сильний больовий синдром.

Важлива перевага використання ударно-хвильової терапії при лікуванні дітей - абсолютна безболісність. При цьому ефективність такої терапії становить 90%.

У більшості випадків після проходження повного курсу лікування методом УВТ уражені невротичними недугами області повністю відновлюються.

Захворювання невротичного характеру у дітей, при яких показано лікування методом УВТ

  • Хвороби ЦНС - всі різновиди синдромів, порушень, станів;
  • дегенеративно-дистрофічні процеси;
  • патології периферичної нервової системи;
  • синдром Дауна;
  • проблеми з промовою, сприйняттям звуків, порушення слуху;
  • запізніле розвиток;
  • нетримання калу і сечі;
  • неврози та інші неврозоподібні стани;
  • з метою загального зміцнення організму.

Особливості лікування неврологічних недуг у дітей в клініці Аватаж

Неврологічні патології в клініці Awatage лікуються на найсучаснішому обладнанні, за допомогою апарату Masterpuls 200 швейцарського виробництва. Останній може використовуватися в процесі лікування не тільки неврологічних, а й інших хвороб, що свідчить про його високу ефективність, а також багатофункціональності.

Головна особливість лікування неврологічних патологій у дітей в клініці Аватаж - застосування передових технологій, а також унікальних запатентованих методик. Завдяки цьому вдається домогтися високої ефективності лікування, а також забезпечити максимально цілеспрямований вплив на уражені тканини, залишаючи недоторканими здорові.

Лікування проводиться амбулаторно, без приміщення дитини в стаціонар. Кількість і тривалість сеансів УВТ встановлює лікуючий лікар в залежності від основного захворювання, його стадії, вираженості симптоматики.

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням