Запрошення на семінар по ударно-хвильовій терапії

 

22 - 23 березня 2019 року у медичному центрі "Аватаж" (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 87) відбудеться навчальний семінар “Застосування методу ударно-хвильової терапії в медицині”. Останнім часом ударно-хвильова терапія заявила про себе, як про ефективний метод лікування захворювань опорно-рухового апарату, з'єднувальної тканини і шкіри. Отримані результати позитивного впливу методу УХТ на нервову тканину.
Знання впливу ударної хвилі на організм людини і правильне застосування обладнання наблизить ефективність лікування  з використанням методу УХТ до 100%. Це показує наш власний 12-річний досвід і досвід наших колег за кордоном.
Медичний центр "Аватаж" є єдиним медичницим центром в Україні,  котрий отримав авторизацію від компанії Storz Medical (Швейцарія) і відповідає всім стандартам застосування ударно-хвильової терапії. Наш досвід отримав визнання в Німеччині і Швейцарії на самому високому рівні. Наші наукові доповіді в Україні та за кордоном - це результат багаторічної праці лікарів трьох медичних центрів в містах Київі, Запоріжжі і Чернівцях. 

 

Семінар буде корисним фізіотерапевтам, ортопедам-травматологам, неврологам, реабілітологам, урологам і спеціалістам в області естетичної медицини.

За 2 дні семінару ви дізнаєтеся про те, які існують види ударних хвиль, природу і фізичні ефекти ударних хвиль, біологічні ефекти ударних хвиль. Сучасні підходи до застосування ударно-хвильової терапії в медицині.
Дізнаєтеся про нові технології від компанії Storz Medical, які використовуються в медичній практиці. Отримаєте знання, які за допомогою ударної хвилі можуть лікувати, наприклад, шийну мігрень, як впливає ударна хвиля на нервову тканину, яка ефективність ударно-хвильової терапії при лікуванні уповільненної консолідації переломів і псевдоартрозів. Засвоїте методи терапії м'язових больових синдромів за допомогою  ударно-хвильової терапії. Оціните ефективність терапії ударною хвилею при довго незаживаючих виразках.

На семінарі обговорюються наступні теми:

 1. Відмінності фокусованої і радіальної ударних хвиль. Їх роль в терапії. Особливості комбінованої ударно-хвильової терапії.
 2.  Фізичні та біологічні ефекти ударної хвилі.
 3. Діагностика за допомогою ударно-хвильової терапії больових синдромів.
 4. Що таке біомеханічна стимуляція та її значення в лікуванні артеріальних гіпертензій і м'язової спастики.
 5. Сучасні показання і протипоказання для проведення ударно-хвильової терапії.
 6. Особливості проведення процедури ударно-хвильової терапії. Практичні навики.
 7. Неврологічні показання для УХТ, особливості лікування.
 8. Травматологічні показання для проведення УХТ, особливості лікування.
 9. Застосування УХТ в урології і дерматології, особливості процедури та результати лікування.
 10. Стоматологічні показання для ударно-хвильової терапії.
 11. Аналіз клінічних прикладів.
 12. Практичне застосування процедур УХТ.

 Викладачі

Семінар проводять спеціалисти з 12-річним досвідом роботи на швейцарських апаратах ударно-хвильової терапії і багатьма науковими доповідями в Німеччині, Швейцарії та Україні. Їх знання базуються на щоденному практичному втіленні ударної хвилі в лікуванні більше сотні захворювань пацієнтів медичного центру "Аватаж" в містах  Києві, Запоріжжі і Чернівцях. З їх допомогою багато лікарів України стали володарями унікальних методик ударно-хвидьової терапії - протоколів, які роками  вдосконалювалися і тепер доказали свою високу ефективність.

Уже з першого самостійного сеансу ударно-хвильової терапії ви правильно застосовуєте метод і впевненно рухаєтеся вперед, отримуючи власний успішний досвід. Без проб і помилок! 

_______________________________________________________________

Сікорська Марина Володимирівна

Лікар невропатолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових захворювань ЗМедУ. Спеціаліст по ударно-хвильовій терапії.

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням