Про центр

"Центр реабілітації Аватаж" - багатопрофільна клініка в м.Чернівці та перша, яка пропонує найсучасніші, ефективні, а головне, безопераційні методи лікування. Наша спеціалізація спрямована на лікування та діагностику більшості хвороб в області травматології, неврології, урології, дерматології, стоматології, хірургії  та естетичної медицини.
Ударно-хвильова терапія (УХТ), транскраніальна і трансвертебральна мікрополярізація, підвісна терапія, кінезіотейпування, механотерапія і повноцінна реабілітація, включаючи зал ЛФК та офіційний центр Євмінова - це комплекс новітніх методик, розроблених провідними вченими Німеччини, Швейцарії, Росії та України, які вперше представлені в одному медичному закладі Буковини. Наприклад, ударно-хвильова терапія на обладнанні всесвітньо відомої компанії Storz Medical (Швейцарія) - це гарантовано дієвий метод, що застосовується для лікування понад 70 хвороб. Наші основні зусилля спрямовані на безопераційне лікування більшості хвороб, які входять в сферу спеціалізації медцентру.
Кваліфікований лікарський склад центру відрізняється колосальними навичками в практичному використанні ефективних методик - все це "Центр реабілітації Аватаж".

Колосальний досвід

За роки функціонування клініки, наші лікарі накопичили колосальний досвід по роботі на високотехнологічному обладнанні від компанії, яка є беззаперечним лідером у вивченні корисних властивостей та особливостей звукових хвиль - Storz Medical AG (Шторц Медикал, Швейцарія).

Висока ефективність

Методика ударно-хвильової терапії, відмінно лікує найскладніші захворювання, наприклад, тривале зрощення переломів, псоріатичні бляшки, асептичний некроз кістки, артрози, контрактура Дюпюітрена та інші.

Партнери Storz Medical

Наш центр є авторизованим медцентром УХТ від компанії Шторц Медікал (Storz Medical, Швейцарія), в Україні ми єдині офіційні партнери компанії.

Міжнародний рівень

Наші фахівці обов'язково відвідують європейські семінари і тренінги, що дають можливість удосконалювати свої навички по роботі з обладнанням ударно-хвильової терапії. А також регулярно беруть участь у наукових медичних з'їздах в Україні у багатьох сферах.

Наші принципи в роботі:

 • чесний та індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • надання лікарської допомоги з використанням високоефективної безопераційної методики лікування на найвищому рівні;
 • робота нашого медичного колективу - це улюблена робота;
 • все, що ми рекламуємо - 100% дійсність;
 • наш метод лікування не містить медикаментозних препаратів, не оказує побічних дій на організм;

Наші досягнення:

 • понад 12-ть років ми успішно практикуємо методику ударно-хвильової терапії;
 • понад 30-ть тисяч задоволених пацієнтів, які отримали кваліфіковану медичну допомогу за методикою УХТ в нашій клініці;
 • в 98% після застосування УХТ настає практично повне віліковування таких проблемних діагнозів, як: артроз, п'яткова шпора, епікондиліт та ін;
 • в більшості випадків досить 1-3 процедур, щоб зняти больовий синдром;
 • в більшості випадків 4-6 сеансів потрібно для лікування;
 • зі 100%, 87% хворих, які пройшли курс лікування УХТ досягають не просто позитивної динаміки, а й тривалої ефективної дії;
 • тривалість процедури 10-20 хвилин, за цей час у хворого знижується больовий синдром на 20% - 50%

Основні методики, що застосовуються в клініці "Центр реабілітації Аватаж"

Ударно-хвильова терапія

Інноваційний метод безопераційного, безмедикаментозного та безпечного лікування широкого спектру захворювань, включаючи п'яткову шпору, артроз, спортивні травми, остеохандроз, головні болі, асептичний некроз, простатит, болі в шиї, спині та попереку, контрактури, трофічні виразки й багато інших.

Мікрополярізація мозку

Унікальна методика, яка завдяки електричним імпульсам незначної сили викликає розвиток нервових тканин головного мозку й призводить до утворення нових, ще більш тісних зв'язків між нервовими клітинами. Просто відмінні результати відзначені в лікуванні: різних захворювань судинної системи мозку, синдрому Дауна, ДЦП, аутизму, у реабілітації після перенесеного інсульту, нейроінфекції, черепно-мозкових травм, а також сприяє поліпшенню пам'яті, зору, творчого мислення у дітей та дорослих.

Центр Євмінова

Найефективніший спосіб зміцнити м'язовий корсет спини, відновити функції хребта та витягнути хребет. Профілактор використовується для зменшення яскраво вираженого больового синдрому у пацієнтів, а також лікування таких серйозних захворювань, як сколіоз, остеохондроз, інші захворювання хребта.

Лікувальна фізкультура

Сучасна ЛФК - ефективна боротьба із захворюваннями опорно-рухового апарату. ЛФК в нашому центрі об'єднує пасивну розробку суглобів, біомеханічну стимуляцію м'язів, американьську станцію Терабент для реабілітації опорно-рухового апарату, механоапарати з біологічно-зворотним зв'язком і підвісну терапію. ЛФК застосовується як допоміжний ефективний метод при постінсультних та посттравматичних станах, ДЦП, сколіозі, головних болях і інших недугах.

Кінезіологічне тейпування

Абсолютно безболісне, високоефективне та безпечне лікування м'язів і суглобів. Методика надає значний ефект протизапальної та знеболювальної дії в таких проблемах, як ростягнення м'язів і сухожиль, гематоми й різні інші травми.

Ортопедичні устілки

Ефективне лікування та профілактика плоскостопості та захворювань хребта. Індивідуальні ортопедичні устілки надають необхідний лікувальний ефект на стопу людини і найбільш часто призначаються лікарем для профілактики таких проблем:

 • деформація суглобів нижніх кінцівок;
 • остеохондроз;
 • викривлення хребетного стовпа;
 • варикоз;
 • поперечна плоскостопість.

Останні новини

Наше відео

Запишіться на консультаціюІ почніть шлях до одужання з найбільш досвідченими лікарями і сучасним обладнанням