Отзывы

- -22 +
Чік Георгій Васильович 15.01.2019 в 20:07 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я Чік Георгій Васильович звернувся до центру АВАТАЖ з великими болями у тазобедреному суставі асептичний некроз IV і пройшов перший раз 3 процедури і мені стало набагато краще болі пропали і пішов собі спокійно на роботу але в мене робота важка сам роблю на стройці після 8 місяців болі знов появилися і знов пройшов 5 процедур і мені стало краще. Лічно задоволений мені допомогло.
- 114 +
Юрій Лисенко 02.01.2019 в 16:52 # Ответить
Відгук пацієнта медичного центру "Аватаж" (взято із Фейсбука - https://www.facebook.com/awatage.cv/)
В клініці "Аватаж" я вилікував артроз колінних суглобів! А до того по сходам вже важко було підніматися (моєму тілу 55 років). Процедури робив раз на тиждень по 3000 ударів на кожне коліно, пройшов 7 процедур. Тепер знову можу робити лежачу вправу хатха-йоги "Поза героя на спині".
Артроз плечових суглобів теж вилікував. До лікування не міг почесати спину. Пройшов 1 курс і вже знову роблю йогічну вправу "Передній нахил з відкриванням плечей".
Натхненний такими результатами я пройшов курс кульшових суглобів, шийно-коміркової зони, стегнової зони, весь хребет та правої стопи. Зараз роблю сеанси на всі пальці рук. Ще планую локтьові суглоби, ліву стопу та лікування простати.
Я довго шукав клініку, в якій був би новітній апарат з радіальним випромінюванням. І знайшов-таки оптимум між відношенням "ціна-якість". Це в клініці "Аватаж". Привів сюди свою дружину та сина, вони теж тепер тут проходять сеанси. Висловлюю свою вдячність лікарю, який мені робить процедури - це Олександр Вікторович (Київ), який постійно удосконалює свій професіоналізм, їздить на міжнародні конференції по УХТ, пише наукові праці. Апарат апаратом, а від лікаря залежить багато.
- 87 +
Сім'я Миронюк 28.12.2018 в 13:36 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, мама Миронюк Анжелінки - дякую медичному персоналу центру "Аватаж" за працю та гарне відношення до пацієнтів. За цей час перебування в центрі, ми побачили позитивні зміни у дитини.
Щиро вдячна нашому невропатологу - Ларисі Михайлівні та реабілітологам Ростиславу Івановичу та Андрію Івановичу за їхнє старання та працю.
З повагою: сім'я Миронюк
- 107 +
Павло Симчук 22.12.2018 в 08:33 # Ответить
История выздоровления пациента Центра реабилитации "Аватаж" после тяжелой травмы позвоночника
- 1 +
Александрович Євгенія Іванівна 20.12.2018 в 19:43 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, Александрович Євгенія Іванівна, звернулася в медичний центр з проблемою колінного суглобу. У мене не згиналася нога в коліні, присісти було важко, а то і взагалі не могла. При присіданні відчувалася біль: ніби щось не дає зігнути ногу, штопорить. Після прийому, доктор порекомендував мені процедуру УХТ. Зробивши першу процедуру я відчула полегшення та більшу рухливість. На третій процедурі я вже присіла повністю. Всього пройшла п'ять процедур завдяки яким зараз присідаю легко, добре себе почуваю та ходжу в спортзал. Дуже вдячна лікарю і всьому колективу. Всіх з наступаючим Новим Роком!
- 110 +
Попович Марія Іванівна 21.11.2018 в 12:19 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, Попович Марія Іванівна, звернулася в клініку "Аватаж" з проблемою "п'яточна шпора". Лікуванням дуже задоволена. Хочу висловити подяку лікарю Тарасу Ігоровичу та адміністратору Марії Іллівній за чуйне та професійне відношення до пацієнтів.
Бажаю здоров'я та процвітання.
З повагою Попович М.І.
- 80 +
Гладій Іванія 19.11.2018 в 13:02 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я Гладій Іванія звернулася до центру Аватаж з проблемою п'яточна шпора, боліла що не могла на праву ногу наступати, але після трьох процедур я відчула значне покращення уже можу наступати на праву ногу добре і ходити стала однозначно краще.
дуже вдячна лікарю Лупашко Тарасу І.
- 45 +
Надія С. 16.11.2018 в 08:16 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, Надія С. звернулася в клініку з діагнозом "п'яточна шпора". Вже після першої процедури, відчула покращення. Пройшла всього 4 процедури. Зустрічають дуже привітно. Лікар дуже уважний, ввічливий. Хочу подякувати Тарасу Ігоровичу та побажати процвітання в цій сфері. З вдячністю Надія.
- 22 +
Микитюк Інна 02.11.2018 в 21:01 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я, Микитюк Інна, звернулася в клініку з проблемою у зв'язку з болями у колінному суглобі. Задоволена швидким оперативним та дієвим лікуванням. Всього лише декілька процедур, точний діагноз, ефективне лікування і проблема усунута. Окрема подяка лікарю Лупашко Тарасу Ігоровичу за швидку реабілітацію.
Привітний персонал, доступність та зручність у всьому!
- 168 +
Влад И.Ф. 01.11.2018 в 15:46 # Ответить
Из Книги отзывов и предложений Центра реабилитации "Аватаж"
Я гражданин Влад И.Ф. обратился в кл Аватаж с обострением простатита. после второй процедуры уже прошли все боли а в конце лечения я забыл про все боли и неприятности связаные с моей болезнью. Спасибо Вам большое.

ОтменитьДобавить комментарий

Запишитесь на консультациюИ начните путь к выздоровлению с самыми опытными врачами и современным оборудованием